Edukacja i Nauka

Blog

Off 6
Blog
1 vote, 6.00 avg. rating (98% score)

Dosłownie czasem mam ochotę krzyczeć z radości, tyle na świecie jest interesujących nowości. Tyle wydarzeń, że aż brak czasu aby się nimi wszystkimi dzielić. Stąd też pomysł na blog ogólnotematyczny.

W dzisiejszych czasach można by pisać wręcz bez przerwy i bez wytchnienia. Na naszej planecie żyje tyle ludzi w tak wielu różnych krajach i kulturach, że nie można się nadziwić.

Każdy kraj i każda kultura ma swoje własne przyzwyczajenia, dzięki czemu świat staje się jeszcze bardziej ciekawy niż kiedykolwiek. Mało tego wszystko wydaje się coraz bardziej połączone a granice zacierają się i to dzięki czemu? Internet.

Wielka sieć połączonych ze sobą urządzeń, do której ogromna ilość ludzi ma dostęp. Smartfony, tablety, laptopy, komputery i masa innych urządzeń sprawia, że pisząc możemy mieć dostęp do dużej ilości internautów. Tych wyjątkowych osób, które wiecznie głodne są informacji i nowych świeżych treści.

Jak wyjść im na przeciw? A no proste. Blog ogólnotematyczny, może bez problemu zaspokoić taki głód. Ale tylko i wyłącznie wtedy, gdy jest regularnie uzupełniany świeżą treścią. Ponieważ z informacjami w internecie jest jak z żywnością, kto chciałby jeść nie świeże warzywa i owoce? Mało kto. Tak samo jest z blogami. Jeżeli ich autor nie dba o świeżą treść, sprawi że jego czytelnicy tylko się pochorują.

Na szczęście to nie mój blog ogólnotematyczny. Na nim można znaleźć tylko i wyłącznie świeże i interesujące treści.

Podobne wpisy o edukacji, szkole oraz nauce:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Warszawie, Białymstoku i Lublinie można zapisać się na angielski dla dzieci?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Losowe teksty tematyczne:

  • Politycy burzuazyjni

    Burżuazyjni politycy mają o to wszystko ?żal” do komunistów, tak jakby w mocy krajów socjalistycznych leżała możliwość zawieszenia praw rządzących rozwojem społecznym i obiektywnych reguł procesu dziejowego. Współistnienie nie prowadzi do zamknięcia podstawowej sprzeczności naszej epoki, sprzeczności między socjalizmem a kapitalizmem. Reguły współistnienia mówią jedynie, że rozwiązanie tych sprzeczności nie może nastąpić w drodze konfliktu…

  • Znaczenie topnienia strefowego

    Znaczenie tej metody w chemii organicznej powiększa fakt, że oczyszczanie można wykonać nie na zasadzie topienia strefowego, ale przez strefowe wymrażanie. Wzdłuż rury z cieczą oczyszczaną przesuwa się strefę ?mrożącą”. Narodziny metody topienia strefowego są ściśle związane z zastosowaniem germanu. Tranzystory germanowe to triumf fizyki teoretycznej i doświadczalnej oraz chemii. Fizyki teoretycznej ? ponieważ german…

Kategorie