Edukacja i Nauka

Korepetycje dla maturzystów – Żagań

Off 8
Korepetycje dla maturzystów – Żagań
1 vote, 8.00 avg. rating (118% score)

Wielu z nas matura kojarzy się ze stresującym egzaminem, poprzedzonym miesiącami ciężkiej nauki. Coraz więcej osób chce ułatwić sobie przygotowania i decyduje się na korepetycje dla maturzystów.
Główną zaletą jest to, że kompetentny korepetytor przekaże nam wiedzę w ciekawy i przystępny sposób. Niewątpliwie może on poświęcić dużo więcej uwagi swojemu uczniowi niż nauczyciel w szkole oraz na bieżąco weryfikować jego wiedzę oraz postępy. Korepetycje to w większości przypadków zajęcia indywidualne, dzięki czemu uczeń nie obawia się wypowiadać swojego zdania czy zadawać pytania, nie boi się, że zostanie skrytykowany lub wyśmiany przez rówieśników.
Minusem są koszty, często dosyć wysokie, ale wielu rodziców uważa, że warto zainwestować w rozwój swoich dzieci. Zwłaszcza, że w obecnych czasach system szkolnictwa jest mocno krytykowany.
Czy więc warto brać korepetycje? Zapewne jeśli ktoś chce się wybrać na dobrą uczelnie i oblegany kierunek, to jednak trzeba poświęcić więcej czasu i pieniędzy na naukę, bo wiedza zdobyta w szkole może okazać się niewystarczająca.

 

Podobne wpisy o edukacji, szkole oraz nauce:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Warszawie, Białymstoku i Lublinie można zapisać się na angielski dla dzieci?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Losowe teksty tematyczne:

  • Politycy burzuazyjni

    Burżuazyjni politycy mają o to wszystko ?żal” do komunistów, tak jakby w mocy krajów socjalistycznych leżała możliwość zawieszenia praw rządzących rozwojem społecznym i obiektywnych reguł procesu dziejowego. Współistnienie nie prowadzi do zamknięcia podstawowej sprzeczności naszej epoki, sprzeczności między socjalizmem a kapitalizmem. Reguły współistnienia mówią jedynie, że rozwiązanie tych sprzeczności nie może nastąpić w drodze konfliktu…

  • Znaczenie topnienia strefowego

    Znaczenie tej metody w chemii organicznej powiększa fakt, że oczyszczanie można wykonać nie na zasadzie topienia strefowego, ale przez strefowe wymrażanie. Wzdłuż rury z cieczą oczyszczaną przesuwa się strefę ?mrożącą”. Narodziny metody topienia strefowego są ściśle związane z zastosowaniem germanu. Tranzystory germanowe to triumf fizyki teoretycznej i doświadczalnej oraz chemii. Fizyki teoretycznej ? ponieważ german…

Kategorie