Wyższa szkoła zarządzania personelem

Kurs certyfikat kompetencji zawodowych

Off 150
Kurs certyfikat kompetencji zawodowych
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Kurs certyfikat kompetencji zawodowych (2)Certyfikat kompetencji zawodowych jako pierwszy krok do sukcesu.
Pragniesz podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe w branży transportowej? Jesteś zainteresowany szkoleniem w zakresie otrzymania certyfikatu zezwalającego na transport drogowy osób i rzeczy? Nie czekaj, aż uprzedzą Cię inni. Zapraszamy na kursy do naszej firmy.

Szkolenie przygotowujące do egzaminu skierowane jest do osób chcących rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej i uzyskać licencje na odpłatne wykonywanie zawodu przewoźnika. Materiał jaki obejmuje kurs certyfikat kompetencji zawodowych zawiera szeroki zakres tematyczny z branży transportowej, bezpieczeństwa drogowego, jak również z dziedziny prawa cywilnego, handlowego i finansowego. Ukończenie przedmiotowego kursu sprawia, że osoby przystępujące do egzaminu państwowego organizowanego przez Instytut Transportu Samochodowego będą posiadać wiedzę wymaganą do jego zaliczenia.

W ramach kursu udostępniamy materiały edukacyjne w formie papierowej oraz bezpłatny dostęp do platformy internetowej zawierającej przykładowe testy w formie on-line.

Podobne wpisy o edukacji, szkole oraz nauce:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Warszawie, Białymstoku i Lublinie można zapisać się na angielski dla dzieci?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Losowe teksty tematyczne:

  • Politycy burzuazyjni

    Burżuazyjni politycy mają o to wszystko ?żal” do komunistów, tak jakby w mocy krajów socjalistycznych leżała możliwość zawieszenia praw rządzących rozwojem społecznym i obiektywnych reguł procesu dziejowego. Współistnienie nie prowadzi do zamknięcia podstawowej sprzeczności naszej epoki, sprzeczności między socjalizmem a kapitalizmem. Reguły współistnienia mówią jedynie, że rozwiązanie tych sprzeczności nie może nastąpić w drodze konfliktu…

  • Akwamaryn

    Znaleziony w Brazylii w 1 910 roku, podzielony i oszlifowany stał się ojcem całej rodziny klejnotów o łącznej wadze 200 tysięcy karatów. Klejnotów rozchwytywanych, gdyż jego barwę również zmieniono na morskoniebieską przez ogrzewanie. Do dzisiaj wszystkie ?brzydkie” akwamaryny zmienia się tą metodą na najpiękniejsze, prawdziwie morskie, l co ciekawe, barwy kamieni zmieniane są przez podgrzewanie…

Kategorie