Wyższa szkoła zarządzania personelem

Michael Hjorth ? Sebastian Bergman

Off 99
Michael Hjorth ? Sebastian Bergman
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Szkolenie okresowe BHP online (2)Cykl składa się z pięciu tomów (Ciemne sekrety, Uczeń, Grób w górach, Niemowa i Oblany test), których głównym spoiwem jest właśnie Sebastian Bergman policyjny psycholog w średnim wieku, nie za bardzo atrakcyjny fizycznie, z nadwagą i niezbyt sympatyczny.
Moim zdaniem z charakteru trochę podobny do serialowego doktora House?a mający wielkie mniemanie o sobie i swojej inteligencji, (co oczywiście właściwie jest prawdą) i nieliczący się z uczuciami innych ludzi, a właściwie nawet z premedytacją umiejący ich ranić.
W swoim życiu przeżył wielką traumę: podczas spędzania świat Bożego Narodzenia w Tajlandii wraz z ukochaną żoną i córeczką tsunami zabrało mu obydwie. Nie może sobie właściwie tego wybaczyć, bo córeczkę trzymał za rączkę a żywioł i tak ją zabrał. Teraz często miewa koszmar o tsunami i budzi się z zaciśniętą dłonią, z której nie chce wypuścić maleńkiej rączki swojej córeczki. Po tej tragedii zrezygnował z pracy, żył z tantiem z napisanej książki, która odniosła wielki sukces i rzuca się w różne nałogi?zaczynał od alkoholu, ale wyszedł z tego; potem próbował także różnego rodzaju innych używek a skończył na seksoholizmie.
W każdej z książek serii pomaga swojemu dawnemu zespołowi z krajowej policji kryminalnej rozwiązywać inną sprawę.

Podobne wpisy o edukacji, szkole oraz nauce:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Warszawie, Białymstoku i Lublinie można zapisać się na angielski dla dzieci?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Losowe teksty tematyczne:

  • Politycy burzuazyjni

    Burżuazyjni politycy mają o to wszystko ?żal” do komunistów, tak jakby w mocy krajów socjalistycznych leżała możliwość zawieszenia praw rządzących rozwojem społecznym i obiektywnych reguł procesu dziejowego. Współistnienie nie prowadzi do zamknięcia podstawowej sprzeczności naszej epoki, sprzeczności między socjalizmem a kapitalizmem. Reguły współistnienia mówią jedynie, że rozwiązanie tych sprzeczności nie może nastąpić w drodze konfliktu…

  • Znaczenie topnienia strefowego

    Znaczenie tej metody w chemii organicznej powiększa fakt, że oczyszczanie można wykonać nie na zasadzie topienia strefowego, ale przez strefowe wymrażanie. Wzdłuż rury z cieczą oczyszczaną przesuwa się strefę ?mrożącą”. Narodziny metody topienia strefowego są ściśle związane z zastosowaniem germanu. Tranzystory germanowe to triumf fizyki teoretycznej i doświadczalnej oraz chemii. Fizyki teoretycznej ? ponieważ german…

Kategorie