Wszp Warszawa

Pisanie pracy inżynierskiej

Off 80
Pisanie pracy inżynierskiej
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Pisanie pracy inżynierskiej (2)Badania w pracy inżynierskiej
Pisanie pracy inżynierskiej powinno być oparte o doświadczenia i badania techniczne. To właśnie odróżni ją od pracy magisterskiej i licencjackiej.
Takimi badaniami mogą być wszelakiego rodzaju eksperymenty – chemiczne, fizyczne itp. Dzień spędzony w laboratorium na ciekawych badaniach dostarczy nam wielu wyników. Ich analiza to właściwie pisanie pracy inżynierskiej – po dobrze zrobionym opracowaniu pozostaje nam tylko edycja i korekta tekstu, który możemy już składać w dziekanacie.
Innym przykładem badań technicznych jest tworzenie modeli i prototypów urządzeń lub całych systemów, na podstawie których będziemy analizować wybrane zjawiska. W tym przypadku pisanie pracy inżynierskiej będzie opierać się na opisie modelu i jego założeń.
Pisanie pracy inżynierskiej musimy dodatkowo uzupełnić o solidny przegląd literatury, który przygotuje nas do przeprowadzenia badań – pozwoli stwierdzić, co już zostało opracowane, jakie są wyzwania w badanym obszarze, pokaże, jaki scenariusz badań przygotować.
Dobrze zrobione badania i doświadczenia sprawią, że pisanie pracy inżynierskiej będzie bezproblemowe.

Podobne wpisy o edukacji, szkole oraz nauce:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Warszawie, Białymstoku i Lublinie można zapisać się na angielski dla dzieci?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Losowe teksty tematyczne:

  • Politycy burzuazyjni

    Burżuazyjni politycy mają o to wszystko ?żal” do komunistów, tak jakby w mocy krajów socjalistycznych leżała możliwość zawieszenia praw rządzących rozwojem społecznym i obiektywnych reguł procesu dziejowego. Współistnienie nie prowadzi do zamknięcia podstawowej sprzeczności naszej epoki, sprzeczności między socjalizmem a kapitalizmem. Reguły współistnienia mówią jedynie, że rozwiązanie tych sprzeczności nie może nastąpić w drodze konfliktu…

  • Znaczenie topnienia strefowego

    Znaczenie tej metody w chemii organicznej powiększa fakt, że oczyszczanie można wykonać nie na zasadzie topienia strefowego, ale przez strefowe wymrażanie. Wzdłuż rury z cieczą oczyszczaną przesuwa się strefę ?mrożącą”. Narodziny metody topienia strefowego są ściśle związane z zastosowaniem germanu. Tranzystory germanowe to triumf fizyki teoretycznej i doświadczalnej oraz chemii. Fizyki teoretycznej ? ponieważ german…

Kategorie