Wszp Warszawa

Szkoła średnia

Off 104
Szkoła średnia
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

OLYMPUS DIGITAL CAMERAMłodzież podejmująca naukę w gimnazjum, jest w takim wieku, gdzie zaczyna się zainteresowanie płcią przeciwną. W pierwszej klasie nie jest to jeszcze tak widoczne, ale piętnastolatki potrafią zburzyć spokój rodzicom.
W lepszych gimnazjach, gdzie młodzież rozumie jak ważna jest nauka, także można zaobserwować charakterystyczne zachowania dla wieku dojrzewania. Dziewczynki chcą się podobać płci przeciwnej i czasem nawet kombinują z makijażem.
W ciepłe dni zdarza się, że przychodzą ubrane w zbyt skąpy strój.
W trzeciej klasie dzieciaki trochę poważnieją, szczególnie te, które pragną dostać się do dobrego liceum.
Od początku trzeciej klasy zaczynają się intensywne przygotowania do napisania testu, którego punktacja jest brana pod uwagę przy naborze do szkoły średniej.
Idąc do liceum, młodzież ma świadomość, że uczyć trzeba się regularnie i nie można dopuszczać do powstania zaległości.
Po maturze większość zapewne będzie chciała kontynuować naukę na studiach i najlepiej w trybie dziennym, który jest bezpłatny.

Podobne wpisy o edukacji, szkole oraz nauce:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Warszawie, Białymstoku i Lublinie można zapisać się na angielski dla dzieci?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Losowe teksty tematyczne:

  • Politycy burzuazyjni

    Burżuazyjni politycy mają o to wszystko ?żal” do komunistów, tak jakby w mocy krajów socjalistycznych leżała możliwość zawieszenia praw rządzących rozwojem społecznym i obiektywnych reguł procesu dziejowego. Współistnienie nie prowadzi do zamknięcia podstawowej sprzeczności naszej epoki, sprzeczności między socjalizmem a kapitalizmem. Reguły współistnienia mówią jedynie, że rozwiązanie tych sprzeczności nie może nastąpić w drodze konfliktu…

  • Znaczenie topnienia strefowego

    Znaczenie tej metody w chemii organicznej powiększa fakt, że oczyszczanie można wykonać nie na zasadzie topienia strefowego, ale przez strefowe wymrażanie. Wzdłuż rury z cieczą oczyszczaną przesuwa się strefę ?mrożącą”. Narodziny metody topienia strefowego są ściśle związane z zastosowaniem germanu. Tranzystory germanowe to triumf fizyki teoretycznej i doświadczalnej oraz chemii. Fizyki teoretycznej ? ponieważ german…

Kategorie