Aktualności, Edukacja

Wyższa szkoła zarządzania personelem

Off 129

Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem

Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem to niepubliczna szkoła wyższa oferująca naukę w oparciu o najwyższe standardy kształcenia. Absolwenci uczelni od lat są poszukiwanymi i cenionymi uczestnikami rynku pracy.
W Wyższej Szkole Zarządzania Personelem można ukończyć studia pierwszego stopnia (licencjat), stopnia drugiego (magisterskie) a także studia podyplomowe.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i skutecznych metod dydaktycznych studenci mają możliwość zdobycia wykształcenia dwukierunkowego. WSZP to jedna z pierwszych szkół wyższych, która zastosowała metody e-learningu. Tutaj studiowanie na odległość nie jest eksperymentem dydaktycznym, a codziennością opartą na wieloletnim doświadczeniu. Wśród słuchaczy uczelni dzięki tej metodzie jest wiele osób mieszkających za granicą, w znacznej odległości od siedziby szkoły.
Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem umożliwia również realizację programu studiów poprzez metodę zarządzania projektami. Dzięki takiej metodzie zastosowanie zdobytej wiedzy w nowych, praktycznych sytuacjach poznawczych jest dla studentów i absolwentów rzeczą zupełnie nieskomplikowaną.

Podobne wpisy o edukacji, szkole oraz nauce:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Warszawie, Białymstoku i Lublinie można zapisać się na angielski dla dzieci?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Losowe teksty tematyczne:

  • Politycy burzuazyjni

    Burżuazyjni politycy mają o to wszystko ?żal” do komunistów, tak jakby w mocy krajów socjalistycznych leżała możliwość zawieszenia praw rządzących rozwojem społecznym i obiektywnych reguł procesu dziejowego. Współistnienie nie prowadzi do zamknięcia podstawowej sprzeczności naszej epoki, sprzeczności między socjalizmem a kapitalizmem. Reguły współistnienia mówią jedynie, że rozwiązanie tych sprzeczności nie może nastąpić w drodze konfliktu…

  • Znaczenie topnienia strefowego

    Znaczenie tej metody w chemii organicznej powiększa fakt, że oczyszczanie można wykonać nie na zasadzie topienia strefowego, ale przez strefowe wymrażanie. Wzdłuż rury z cieczą oczyszczaną przesuwa się strefę ?mrożącą”. Narodziny metody topienia strefowego są ściśle związane z zastosowaniem germanu. Tranzystory germanowe to triumf fizyki teoretycznej i doświadczalnej oraz chemii. Fizyki teoretycznej ? ponieważ german…

Kategorie