Aktualności, Edukacja, Nauka, Szkoła, Wiadomości, Wiedza

Wyższa szkoła zarządzania personelem w Warszawie opinie

Off 139

Wybieranie kierunku życiowego

Przed każdą młodą osobą jest ważna decyzja do podjęcia. Dotyczy tego, jaki kierunek obrać w swoim życiu. Każdy z nas musi pracować, żeby żyć, ale warto pomyśleć, już wcześniej co zrobić, żeby praca sprawiała nam radość. Co musimy wziąć pod uwagę wybierając kierunek?

Na pewno nie kierujmy się tylko tym, gdzie idą nasi przyjaciele. Chociaż miło by było spędzać czas na uczelni z naszymi starymi znajomymi, później może się okazać, że nie ten kierunek nam nie odpowiada albo, że nie wyobrażamy sobie pracować w tej dziedzinie. Oznaczałoby to, że zmarnowaliśmy kilka lat życia na kierunek, który nam się nie przyda.
Komuś z nas może podobać się wyższa szkoła zarządzania personelem, chociaż nie jest to popularny kierunek. Warto jednak nie patrzeć, na opinie innych ale gdy uważamy, że WSZP jest kierunkiem dla nas po prostu na niego aplikujmy. Na pewno poznamy tam wielu ciekawych ludzi, którzy staną się naszymi nowymi przyjaciółmi. Warto przemyśleć sprawę wyboru studiów bardzo rozsądnie, żeby pomogła nam odnieść sukces w życiu.

Podobne wpisy o edukacji, szkole oraz nauce:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Warszawie, Białymstoku i Lublinie można zapisać się na angielski dla dzieci?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Losowe teksty tematyczne:

  • Politycy burzuazyjni

    Burżuazyjni politycy mają o to wszystko ?żal” do komunistów, tak jakby w mocy krajów socjalistycznych leżała możliwość zawieszenia praw rządzących rozwojem społecznym i obiektywnych reguł procesu dziejowego. Współistnienie nie prowadzi do zamknięcia podstawowej sprzeczności naszej epoki, sprzeczności między socjalizmem a kapitalizmem. Reguły współistnienia mówią jedynie, że rozwiązanie tych sprzeczności nie może nastąpić w drodze konfliktu…

  • Znaczenie topnienia strefowego

    Znaczenie tej metody w chemii organicznej powiększa fakt, że oczyszczanie można wykonać nie na zasadzie topienia strefowego, ale przez strefowe wymrażanie. Wzdłuż rury z cieczą oczyszczaną przesuwa się strefę ?mrożącą”. Narodziny metody topienia strefowego są ściśle związane z zastosowaniem germanu. Tranzystory germanowe to triumf fizyki teoretycznej i doświadczalnej oraz chemii. Fizyki teoretycznej ? ponieważ german…

Kategorie